سلام مهمان گرامي؛
به بزرگترین انجمن ماهواره و رسیور پلاس ست plus-sat خوش آمدید

براي مشاهده plus-sat با امکانات کامل , گفتگو با مدیران و دانلود کاملا رایگان از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

• با اکانت blue cam می توانید  VOD را بدون فریز تماشا کنید  

آموس2.3اینتل ست904یوتلست7عرب ستهاتبردیوتلست 9استرا 19یوتلست 16استرا 28 نایل ستاسترا3

راهنمایی و اموزش از طریق تماس
تلفنی بعد از خرید  اکانت بلو کم

(فقط مختص اعضای بلوکم میباشد)

خرید انلاین اکانت BLUE CAM سوالات قبل از خرید اکانت BLUE CAM پشتیبانی بعد از خرید BLUE CAM عضویت درگروه مشترکین BLUE CAM

فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اعتراض و سوال

کاربر انجمن ss_star آواتار ها

Mohem اعتراض و سوال

چرا سوالی که من پرسیدم از اینجا حذف شد

من سوام اینه برای اینکه با امیلاتور سیسیکم بشه کانالهای biss رو هم باز کرد باید چیکار کرد من کد رو می دم ولی وقتی 2 تا کنال Sid یکسان دارند دومی با اینکه کدش هم درسته باز نمیشه

2. # ADS

Mr.EL po
    مهمان Mr.EL po آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>ss_starstrong> نمایش پست ها
    چرا سوالی که من پرسیدم از اینجا حذف شد

من سوام اینه برای اینکه با امیلاتور سیسیکم بشه کانالهای biss رو هم باز کرد باید چیکار کرد من کد رو می دم ولی وقتی 2 تا کنال sid یکسان دارند دومی با اینکه کدش هم درسته باز نمیشه
    درود بر شما
    دوست عزیز اینجا سوال کرده بودید ؟ کِی پست زده بودیدی ؟اعلام کنید تا پیگیری کنم

دوست عزیز :لطف کنید مدل رسیورتون رو هم بنویسید تا بشه راهنماییتون کنیم
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>MR.Tit@nstrong> نمایش پست ها
    درود بر شما

دوست عزیز اینجا سوال کرده بودید ؟ کِی پست زده بودیدی ؟اعلام کنید تا پیگیری کنم

دوست عزیز :لطف کنید مدل رسیورتون رو هم بنویسید تا بشه راهنماییتون کنیم
    موفق باشید
    بله همینجا سوال پرسیدم DM800 HD se

30دقیقه پیش

می خوام همراه با سیسیکم بتونم کانالهای که با کد بیس کد شدن رو هم باز کنم مشکل اینجاست که کانالها رو باز میکنه ولی وقتی 2 تا کانال که sid اونا کی هستش رو تو قسمت کد وارد میکنم کانال دومی با اینکه کد هم درست هستش باز نمیشه وبرای باز شدن کانال دوم باید کد کانال دومی رو بالاتر از اون یکی قرار بدم تا کانال دومی باز بشه
    حالا راهی هست که این مشکل هم حل بشه

فروشنده سیسیکم و جیسکم و یوروکم سایت p.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>ss_starstrong> نمایش پست ها
    بله همینجا سوال پرسیدم dm800 hd se

30دقیقه پیش

می خوام همراه با سیسیکم بتونم کانالهای که با کد بیس کد شدن رو هم باز کنم مشکل اینجاست که کانالها رو باز میکنه ولی وقتی 2 تا کانال که sid اونا کی هستش رو تو قسمت کد وارد میکنم کانال دومی با اینکه کد هم درست هستش باز نمیشه وبرای باز شدن کانال دوم باید کد کانال دومی رو بالاتر از اون یکی قرار بدم تا کانال دومی باز بشه
    حالا راهی هست که این مشکل هم حل بشه
    درود

دوست عزیز اولا این چه لهن صحبت کردنه؟دوم برید از همون کسی که اکانت تهیه کردین بهش بگید چرا این شبکه ها رو باز نمیکنه در ضئمن برای سی سی کم نیازی نیست کدی وارد کنید چون باید خودش همه رو باز کنه تاپیک بسته شد در صورت باز کردن تاپیک مجدد اخطار میگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>adminstrong> نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز اولا این چه لهن صحبت کردنه؟دوم برید از همون کسی که اکانت تهیه کردین بهش بگید چرا این شبکه ها رو باز نمیکنه در ضئمن برای سی سی کم نیازی نیست کدی وارد کنید چون باید خودش همه رو باز کنه تاپیک بسته شد در صورت باز کردن تاپیک مجدد اخطار میگیرید
    من فکر نمیکنم با لحن بدی صحبت کرده باشم کل پست های من موجوده میتونید نگاه کنید اینکه بپرسم چرا پست من پاک شد
    خلاف هستش ؟
    دوست عزیز اصلا ربطی به اکانت نداره
    شما برای باز کردن شبکه کد 11111111113311111111133 رو مگه تو سرور سیسیکم شیر کردین تا من برم از اونجا که اکانت گرفتم پرسوجو کنم این کد مربوط به سیستم بیس میشه .خیلی کانال هم با این روش به صورت موقت کد میشه مثلا زمان پخش فوتبال
    ویرایش توسط ss_star : 08-22-2012 در ساعت 19:49

کسی بلد نیست ؟

کلمات کلیدی این موضوع