سلام مهمان گرامي؛
به بزرگترین انجمن ماهواره و رسیور پلاس ست plus-sat خوش آمدید

براي مشاهده plus-sat با امکانات کامل , گفتگو با مدیران و دانلود کاملا رایگان از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

• با اکانت blue cam می توانید  VOD را بدون فریز تماشا کنید  

آموس2.3اینتل ست904یوتلست7عرب ستهاتبردیوتلست 9استرا 19یوتلست 16استرا 28 نایل ستاسترا3

راهنمایی و اموزش از طریق تماس
تلفنی بعد از خرید  اکانت بلو کم

(فقط مختص اعضای بلوکم میباشد)

خرید انلاین اکانت BLUE CAM سوالات قبل از خرید اکانت BLUE CAM پشتیبانی بعد از خرید BLUE CAM عضویت درگروه مشترکین BLUE CAM

فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید
صفحه 3 از 28 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 276

موضوع: تاپیک سوالات و مشکلات ریسیور Starsat 2000 HD Aceاستارست

کاربر انجمن behnam 60 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>amirhd2strong> نمایش پست ها
    ظاهرن امروز سرورها مشكل دارن واحتمالن برنامه جديد باز مينويسن وتست ميكنند
    همینطوره دوست من
    ویرایش توسط behnam 60 : 05-05-2013 در ساعت 00:15

2. # ADS
    gshare.ir

کاربر انجمن abas13 آواتار ها

ف ي ل ت ر شكنها از كار افتادن

کاربر انجمن Pinkeye آواتار ها

سلام دوستان کمک کنید مشکل عجیبی با این رسیورپیدا کردم شرینگ سیسیکم مرتب قطع ووصل میشود من ازاکانت رایگان این رسیور استفاده نمیکنم از سیسیکم استفاده میکنم آخرین نرم افزارراهم ریختم وریست فکتوری هم کردم اما مشکل حل نشده اعصابم را به هم زده رسیورم مدل جدیده 2000 ایس هست ومتاسفانه نرم افزارکارخانه ای را هم قبول نمیکند که بریزم نرم افزارهای قبل از1.35راهم امتحان کردم اما مشکل حل نشد خواهشا راهنماییم کنید باتشکر.

کاربر انجمن mmahdym آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>mmahdymstrong> نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد رسیور های جدید از جمله این رسیور استارست 2000 سوالی داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه من قبلا یک iclass 9696 داشتم و با وجود قدیمی بودن امکان این رو داشت که وقتی داری کانالی رو ضبط میکنی بری و از لیست کانالهایی که قبلا ضبط کردی یا تو هاردت موجود هستند با انتخاب خودت یکی رو پخش کنی بدون اینکه خللی در ضبط کانال پیش بیاد اما در این رسیور یعنی استارست 2000 وقتی در حالت ضبط کانل هستی فقط میشه همون فایل در حال ضبط رو از ابتدا دید و دیگه اجازه انتخاب فایلهایی که قبلا ضبط کردی رو نمیده اگر کسی اطلاعی در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه که اصلا میشه با این رسیور این کارو کرد یا نه اگر نمیشه رسیور باید چی داشته باشه که بشه چون اون iclass 9696 با وجود قدیمی تر بودنش میشد اینکارو کرد
    ممنون
    دوستان کسی نبود کمک کنه!!!!!!!!!!! البته بعضیها فکر میکنند فقط مشکلاتی که برای آنها وجود دارد مشکل اصلی به حساب میاد لطفا اینگونه افراد که اطلاعی ندارند نظر هم ندهند و کار را به کارشناسان امر بسپارند

کاربر انجمن darushf1555 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>mmahdymstrong> نمایش پست ها
    دوستان کسی نبود کمک کنه!!!!!!!!!!! البته بعضیها فکر میکنند فقط مشکلاتی که برای آنها وجود دارد مشکل اصلی به حساب میاد لطفا اینگونه افراد که اطلاعی ندارند نظر هم ندهند و کار را به کارشناسان امر بسپارند
    نه دوست عزیز 2000 این امکان رو نداره وتا رکورد رو متوقف نکنی سراغ رکورد های قبلت نمیتونی بری

کاربر انجمن cleverboy آواتار ها

با سلام من یه چند روزی هست که با اکانت دستگاه به شدت مشکل پیدا کردم سرورها خیلی دیر وصل می شوند وقتی که وصل میشوند سر 1 یا 2 دقیقه قطع می شوند ویا وقی کانالهای کارتی را عوض میکنم باز هم قطع می شوند در حالیکه دیگر اپلیکیشنهای اینترنتی مشکلی ندارند و پینگ اینترنت حدودا 290 هست و ورژن دستگاه 1.29 هست مشکل چیست؟

با سیسیکم هم در استارست 2000ایس مدام کانالها قطع و وصل میشوند دوستان خواهشا کمک کنید راه حل چیه؟

با سیسیکم هم در استارست 2000ایس مدام کانالها قطع و وصل میشوند دوستان خواهشا کمک کنید راه حل چیه؟ اکانت سیسیکم را روی استرانگ 4902تست کردم مشکلی ندارداما روی 2000ایس مدام کانالها قطع و وصل میشوند

کاربر انجمن پارس59 آواتار ها

دوست عزیز
    تمامی این قطع ووصلهابخاطربرقراری اینترانت ملی.امیدوارم روزی برسه که باهمین اینترنت هم بتونیم کارکنبم

کاربر انجمن rezakf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>rezakfstrong> نمایش پست ها
    سلام من اين ريسيور و تازه خريدم و مشكلي كه دارم اينه كه تنظيم ميكنم ساعت مثلاً 2 شب روشن شه و يه كانالي رو ضبط كنه و بعد خاموش شه ولي اين كار رو نميكنه

ولي اگر ريسيور روشن باشه سر هر ساعتي كه تنظيم شده شروع به ضبط ميكنه آيا اين مسئله عاديه يا مشكل داره

و سوال دوم اينكه با كابل hdmi فيلمها رو تاريك ميبينم در مقايسه با اون كابل سه رنگ زرد و قرمز و سفيد كه اسمش يادم رفته ، خيلي روشن و واضح است نميدونم اشكال از كابل hdmi هست يا دستگاه مشكل داره .
    باسلام به اساتيد كسي سوال اولم و تست نكرده و نميتونه جواب بده ( مشكل ضبط در يك ساعت معين بهنگام خاموش بودن دستگاه )

صفحه 3 از 28 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین